Torunn E. Kvisberg

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

for statsråd Bondevik, Kjell Magne

Statsministerens kontor - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

03.03.2004–31.12.2004

Politisk rådgiver

for statsråd Fjærvoll, Dag Jostein

Samferdselsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

19.03.1999–17.03.2000

Politisk rådgiver

for statsråd Fjærvoll, Dag Jostein

Forsvarsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

25.01.1999–15.03.1999