Tom Erlend Skaug (H)

Nåværende rolle:

Tidligere roller:

Konstituert

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

16.01.2017–12.03.2017

Vikar

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

30.06.2014–25.07.2014