Thorvald Stoltenberg

Tidligere roller:

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

03.11.1990–02.04.1993

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

09.03.1987–16.10.1989

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

08.10.1979–04.02.1981

Vanlig

for statsråd Frydenlund, Knut

Utenriksdepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–08.10.1979

Vanlig

for statsråd Fostervoll, Alv Jakob

Forsvarsdepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

22.10.1973–01.12.1974

Personlig sekretær

for statsråd Lyng, John

Utenriksdepartementet - Per Bortens regjering

12.10.1965–31.12.1965

Personlig sekretær

for statsråd Lange, Halvard

Utenriksdepartementet - Einar Gerhardsens fjerde regjering

15.03.1965–12.10.1965