Thorbjørn Jagland

Tidligere roller:

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Statsminister

Statsministerens kontor - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997