Thorhild Widvey

Tidligere roller:

Statsråd

Kulturdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–16.12.2015

Statssekretær

for statsråd Petersen, Jan

Utenriksdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

31.01.2003–18.06.2004

Statssekretær

for statsråd Ludvigsen, Svein

Fiskeridepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

14.06.2002–31.01.2003