Tine Sundtoft

Tidligere roller:

Statsråd

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–16.12.2015

Statsråd

Miljøverndepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013