Tormod Kristoffer Hustad

Tidligere roller:

Statsråd NS

Arbeidsdepartementet NS - Johan Nygaardsvolds regjering

01.02.1942–01.02.1944

Konstituert statsråd NS

Arbeidsdepartementet NS - Johan Nygaardsvolds regjering

25.09.1940–01.02.1942

Statsråd NS

Landbruksdepartementet - Johan Nygaardsvolds regjering

09.04.1940–14.04.1940