Thor Kleppen Sættem (H)

Nåværende rolle:

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Sandberg, Per

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.03.2018–04.04.2018

Vanlig

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–20.03.2018

Vanlig

for statsråd Amundsen, Per-Willy

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.12.2016–17.01.2018

Vanlig

for statsråd Hauglie, Anniken

Arbeids- og sosialdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–20.12.2016

Vanlig

for statsråd Eriksson, Robert

Arbeids- og sosialdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–16.12.2015

Vanlig

for statsråd Eriksson, Robert

Arbeidsdepartementet - Erna Solbergs regjering

25.10.2013–31.12.2013