Tom Therkildsen

Tidligere roller:

Vanlig

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs første regjering

08.05.2000–19.10.2001

Vanlig

30.05.1997–03.10.1997

Vanlig

for statsråd Stoltenberg, Jens

Finans- og tolldepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

28.10.1996–30.05.1997