Tor Oskar Rønning

Tidligere roller:

Personlig rådgiver

for statsråd Ryste, Ruth Anlaug

Sosialdepartementet - Odvar Nordlis regjering

02.02.1976–01.08.1976

Personlig rådgiver

for statsråd Halvorsen, Tor

Sosialdepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

28.10.1974–15.01.1976