Torstein Slungård (V)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Seip, Helge

Kommunal- og arbeidsdepartementet - Per Bortens regjering

04.10.1969–17.03.1971

Vanlig

for statsråd Seip, Helge

Kommunal- og arbeidsdepartementet - Per Bortens regjering

12.11.1965–19.08.1969