Tora Aasland (SV)

Tidligere roller:

Statsråd

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.06.2008–12.08.2008

Statsråd

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.10.2007–23.03.2012