Trygve Bratteli

Tidligere roller:

Statsminister

Statsministerens kontor - Trygve Brattelis andre regjering

16.10.1973–15.01.1976

Statsminister

Statsministerens kontor - Trygve Brattelis første regjering

17.03.1971–18.10.1972

Statsråd

Samferdselsdepartementet - Einar Gerhardsens fjerde regjering

25.09.1963–20.01.1964

Statsråd

Samferdselsdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

23.04.1960–28.08.1963