Trond Rostad

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

26.02.1997–23.03.1997

Politisk rådgiver

for statsråd Faremo, Grete

Nærings- og energidepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

30.10.1996–18.12.1996

Politisk rådgiver

29.11.1995–25.10.1996