Trine Synøve Lie Larsen

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

for statsråd Giske, Trond

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

04.06.2007–20.10.2009

Politisk rådgiver

for statsråd Giske, Trond

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.10.2006–03.06.2007