Thomas Thomassen Heftye

Tidligere roller:

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Gunnar Knudsens første regjering

19.03.1908–11.04.1908

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Otto Blehrs første regjering

09.06.1903–22.10.1903