Vidar Brein-Karlsen (Frp)

Nåværende rolle:

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.04.2016–09.10.2017

Vanlig

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

19.02.2016–31.03.2016

Vanlig

for statsråd Anundsen, Anders

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–19.02.2016