Vidar Ulriksen

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Berg-Hansen, Lisbeth

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–14.01.2011

Statssekretær

for statsråd Brustad, Sylvia

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

02.10.2009–20.10.2009

Statssekretær

for statsråd Pedersen, Helga

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–02.10.2009