Wenche Frogn Sellæg

Tidligere roller:

Statsråd

Sosialdepartementet - Jan P. Syses regjering

16.10.1989–03.11.1990

Statsråd

Miljøverndepartementet - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–08.06.1983