Wolfgang Wenzel von Haffner

Tidligere roller:

Konstituert statsminister

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

21.03.1884–03.04.1884

Konstituert statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

19.03.1884–03.04.1884

Konstituert statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

16.09.1881–26.09.1881

Konstituert statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

06.07.1875–21.07.1875

Konstituert statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

26.05.1875–05.06.1875

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.06.1868–08.03.1869

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.10.1864–15.07.1867

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

17.12.1861–10.10.1863