Kontaktinformasjon til fylkesnemndene

Adresser til fylkesnemndene per januar 2015:

 

Fylkesnemndene for barnevern og sosiale saker, Sentralenheten

Direktør Pernille Pettersen Smith 

Besøksadresse: Galleri Oslo, Schweigaardsgt 10, 0185 Oslo

Postadresse: Postboks 8199 Dep., 0034 Oslo

Tlf. 23 32 10 00

Fax: 23 32 10 01

sentralenheten@fylkesnemnda.no

sentraleininga@fylkesnemnda.no

 

Fylkesnemnda for barnevern og sosiale saker i Oslo og Akershus

Postadresse: Postboks 8172 Dep., 0034 Oslo

Besøksadresse: Tordenskioldsgt. 12, 0160 Oslo

Telefon: 23 10 61 00

oslo@fylkesnemnda.no

 

Fylkesnemnda for barnevern og sosiale saker i Agder

Postadresse: Serviceboks 516, 4605 Kristiansand S

Besøksadresse: Tordenskjoldsgt. 65, Kristiansand

Telefon: 38 07 70 00

kristiansand@fylkesnemnda.no

 

Fylkesnemnda for barnevern og sosiale saker i Hordaland og Sogn og Fjordane

Postadresse: Postboks 244 Sentrum, 5804 Bergen

Besøksadresse: Fortunen 7, 5013 Bergen

Telefon: 55 56 41 60

bergen@fylkesnemnda.no

 

Fylkesnemnda for barnevern og sosiale saker i Rogaland

Postadresse: Postboks 247, 4001 Stavanger

Besøksadresse: Lagårdsv. 44, 4410 Stavanger

Telefon: 51 90 52 00

stavanger@fylkesnemnda.no

 

Fylkesnemnda for barnevern og sosiale saker i Troms og Finnmark

Postadresse: Postboks 144, 9252 Tromsø

Besøksadresse: Vestreg. 27-31, 9008 Tromsø

Telefon: 77 75 15 00

tromso@fylkesnemnda.no

 

Fylkesnemnda for barnevern og sosiale saker i Oppland og Hedmark

Besøksadresse: Gudbrandsdalsvegen 186, 2619 Lillehammer
Postadresse: Postboks 1113, 2605 Lillehammer

Telefon: 61 05 15 80

lillehammer@fylkesnemnda.no

 

Fylkesnemnda for barnevern og sosiale saker i Møre og Romsdal

Postadresse: Postboks 2515, 6404 Molde

Besøksadresse: Julsundv. 4, 6412 Molde

Telefon: 71 20 55 00

molde@fylkesnemnda.no  


Fylkesnemnda for barnevern og sosiale saker i Telemark

Postadresse: Postboks 3034 – Handelstorget, 3707 Skien

Besøksadresse: Langbrygga 4, 3. etasje, Skien

Telefon: 35 51 97 60

Skien@fylkesnemnda.no 

 

Fylkesnemnda for barnevern og sosiale saker Trøndelag

Postadresse: Postboks 4735, Sluppen, 7468 Trondheim

Besøksadresse: Sommerveita 3, 7011 Trondheim

Telefon: 73 19 94 30

trondheim@fylkesnemnda.no

 

Fylkesnemnda for barnevern og sosiale saker i Nordland

Postadresse: Postboks 303, 8001 Bodø

Besøksadresse: Sjøgata 1, 8001 Bodø

Telefon: 75 53 90 00

bodo@fylkesnemnda.no

 

Fylkesnemnda for barnevern og sosiale saker i Buskerud og Vestfold

Postadresse: Postboks 3593, Postterminalen 3007 Drammen

Besøksadresse: Statens Hus, Grønland 32, 3045 Drammen

Telefon: 32 21 12 00

drammen@fylkesnemnda.no

 

Fylkesnemnda for barnevern og sosiale saker, Østfold

Postadresse: Postboks 493, 1502 Moss

Besøksadresse: Kongens gate 21, 1530 Moss

Telefon: 69 24 00 40

moss@fylkesnemnda.no