Politisk rådgiver Camilla Strandskog (H)

E-post: cst@nfd.dep.no
Telefon: 22 24 01 07

Politisk rådgiver for næringsministeren

Yrkeserfaring:

Februar 2015- september 2015 Byrådssekretær i byrådsavdelingen for miljø og samferdsel i Oslo

November 2014 – februar 2015 Politisk rådgiver for ordføreren i Oslo

2013 – 2014 Byrådssekretær i byrådsavdelingen for finans i Oslo

2011 – 2013 Byrådssekretær i byrådsavdelingen for kunnskap og utdanning i Oslo

2010-2011 Politisk rådgiver Oslo Høyre

2003-2005 Vikarlærer Huseby barneskole

 

Utdanning:

2008 - 2015 Master i rettsvitenskap ved Universitetet i Oslo

2004 - 2007 Bachelor i Statsvitenskap ved Universitetet i Oslo

 

Annen erfaring:

2008-2012 Sentralstyremedlem i Unge Høyres landsforbund, 2.nestleder fra 2010-2012.

2006-2011 Medlem av hovedstyret Oslo Høyre

2008-2009 Medlem av landsstyret i Norsk studentorganisasjon (NSO)

2007-2008 Styremedlem Universitetsstyret ved Universitetet i Oslo