Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

St meld nr 21

St meld nr 21

Vedlegg 2

Sør-Norge

kom.nrkommunetot. ant.tot.ant.ferdige lokalerpåbegynte lokalervedtatte lokalermidlertidige lokaleruavklart
nye kl.6-åringerant.kl.ant.6-årant.kl.ant.6-årant.kl.ant.6-årant.kl.ant.6-årant.kl.ant.6-år
101Halden13306511251213730000
104Moss15284244241001119900
105Sarpsborg29559335142991019423100
106Fredrikstad3981627559246816125000
111Hvaler34200003420000
118Aremark11900119000000
119Marker24500245000000
121Rømskog060600000000
122Trøgstad4662361161140000
123Spydeberg35300353000000
125Eidsberg6110006110000000
127Skiptvedt24300243000000
128Rakkestad59700597000000
129Askim917661172401190000
135Råde478002330024500
136Rygge8165008165000000
137Våler344119225000000
138Hobøl3581221171190000
211Vestby9143474569000000
213Ski18357712923391950000
214Ås1122835825235436400
215Frogn91963740000612200
216Nesodden112144874710035600
217Oppegård1636625014316000000
219Bærum681593541269371001125300
220Asker347763477600000000
221Aurskog-Høland91753596116000000
226Sørum817751080024112800
227Fet61293730012623000
228Rælingen92056129376000000
229Enebakk61140024923423100
230Lørenskog194251022500511148900
231Skedsmo2249419436358000000
233Nittedal1427235300816135800
234Gjerdrum370002451250000
235Ullensaker14267101802542330000
236Nes1220446961050023000
237Eidsvoll1121334324600612400
238Nannestad71425100000000242
239Hurdal23400234000000
301Oslo226579612432134010366215470000
402Kongsvinger1221811900610159800
403Hamar1634971409209000000
412Ringsaker21446163670035622300
415Løten5100005100000000
417Stange1022011591890160000
418Nord-Odal35000003500000
419Sør-Odal5971270012434600
420Eidskog470001103600000
423Grue34900246130000
425Åsnes6942222432290000
426Våler34400344000000
427Elverum132370013237000000
428Trysil479132241160000
429Åmot24600242040000
430Stor-Elvdal23112001290000
432Rendalen230118001120000
434Engerdal11901117000100
436Tolga32900329000000
437Tynset477003651120000
438Alvdal24300002430000
439Folldal11800001180000
441Os23300230030000
501Lillehammer15325245112332470000
502Gjøvik1428612046900919700
511Dovre34734700000000
512Lesja22718001190000
513Skjåk230001101200000
514Lom44316337000000
515Vågå24009231000000
516Nord-Fron578354117170000
517Sel470180911723600
519Sør-Fron34234200000000
520Ringebu6680021312400331
521Øyer574126004480000
522Gausdal575350120150000
528Østre Toten111382264515610000
529Vestre Toten81683583642460000
532Jevnaker49900499000000
533Lunner81114751113250000
534Gran91603400024347700
536Søndre Land478023611150000
538Nordre Land37300373000000
540Sør-Aurdal22821605070000
541Etnedal11300113000000
542Nord-Aurdal5792411140022400
543Vestre Slidre229113116000000
544Øystre Slidre4442151191100000
545Vang029017000120000
602Drammen27635235080041270000
604Kongsberg1426117813636725100
605Ringerike18357257142492510000
612Hole35700003570000
615Flå190019000000
616Nes35124516000000
617Gol34600003460000
618Hemsedal225001131120000
619Ål4642171231240000
620Hol56335114180000
621Sigdal358002431150000
622Krødsherad124011113000000
623Modum7133593000024000
624Øvre Eiker91834713612510000
625Nedre Eiker1329112136292080000
626Lier1834816316232000000
627Røyken122293660091630000
628Hurum598124474000000
631Flesberg34118191240000
632Rollag2131716000000
633Nore og Uvdal24024000000000
701Borre15320594492116511800
702Holmestrand71064631162270000
704Tønsberg20391132842290057800
706Sandefjord22481510617375000000
709Larvik2454825051232501532500
711Svelvik466342001240000
713Sande511911425412113000
714Hof23200232000000
716Våle34634600000000
718Ramnes34834800000000
719Andebu4631141162330000
720Stokke8136008136000000
722Nøtterøy1326211227000023500
723Tjøme36936300060000
728Lardal12712700000000
805Porsgrunn22447142764974740000
806Skien33646173328176124711400
807Notodden81405922341140000
811Siljan22512213000000
814Bamle102044853613580000
815Kragerø8133568152600000
817Drangedal557162242270000
819Nome6773162411200000
821453224229000000
822Sauherad449333000011600
826Tinn38738700000000
827Hjartdal11211200000000
828Seljord229111118000000
829Kviteseid336001122301200
830Nissedal32300003230000
831Fyresdal11600001160000
833Tokke33215002270000
834Vinje46046000000000
901Risør5102229373000000
904Grimstad13254345247245611700
906Arendal2650612223132661170000
911Gjerstad245124001210000
912Vegårshei23300000023300
914Tvedestrand5931370022323300
919Froland471227244000000
926Lillesand61142422452270000
928Birkenes46703464000000
929Åmli22805223000000
935Iveland12600001260000
937Evje og Hornnes34100232190000
938Bygland11713010040000
940Valle21700002170000
941Bykle2131914000000
1001Kristiansand45984032405963884500
1002Mandal9195009195000000
1003Farsund6123020047125000
1004Flekkefjord4121004121000000
1014Vennesla10203112114613324400
1017Songdalen51041211180000365
1018Søgne6124239485000000
1021Marnardal241124001110600
1026Åseral11000110000000
1027Audnedal22111400001700
1029Lindesnes466355111000000
1032Lyngdal699360172320000
1034Hægebostad22700002270000
1037Kvinesdal5812301130023800
1046Sirdal12400001220200
1101Eigersund919400511524123800
1102Sandnes3986225534921848412600
1103Stavanger69153944960214934860000
1106Haugesund18360486102024720000
1111Sokndal25100251000000
1112Lund34934504000000
1114Bjerkreim23823800000000
1119112181121800000000
1120Klepp1423981116128000000
1121Time1324559223351120018
1122Gjesdal917261220011623400
1124Sola143281432800000000
1127Randaberg8165008165000000
1129Forsand11611600000000
1130Strand10165055805800000
1133Hjelmeland450114023340000
1134Suldal65665600000000
1135Sauda5832242471120000
1141Finnøy55144700001400
1142Rennesøy24100241000000
1144Kvitsøy151500000000
1145Bokn11211200000000
1146Tysvær111396661233421800
1149Karmøy3059215260614191910000
1151Utsira141400000000
1154Vindafjord4682240012412000
1201Bergen139311573170231676357370000
1211Etne363123000024000
1214Ølen346051121221700
1216Sveio66932911421101500
1219Bømlo12175210115577361112
1221Stord1426451000091640000
1222Fitjar45200004520000
1223Tysnes432115210001700
1224Kvinnherad10201411412834421500
1227Jondal21615001110000
1228Odda597120004770000
1231Ullensvang338218001200000
1232Eidfjord21421400000000
1233Ulvik11711700000000
1234Granvin11400114000000
1235Voss141806891655523000
1238Kvam8106024334710000
1241Fusa248030000220025
1242Samnanger135000001112400
1243Os12233226119713225600
1244Austevoll781338004430000
1245Sund3810182441190000
1246Fjell19340472499111690000
1247Askøy13286511612835348900
1251Vaksdal455337118000000
1252Modalen050000000500
1253Osterøy81052210000572112
1256Meland5900012600230234
1259Øygarden671448002230000
1260Radøy3711280000125118
1263Lindås101792453495850000
1264Austrheim24700002470000
1265Fedje070700000000
1266Masfjorden130000011301700
1401Flora716641061150000245
1411Gulen2380102180100000
1412Solund01001000000000
1413Hyllestad22006214000000
1416Høyanger56745800190000
1417Vik452116142320000
1418Balestrand22600001612000
1419Leikanger23223200000000
1420Sogndal5105510500000000
1421Aurland232121000000111
1422Lærdal22200002220000
1424Årdal37237200000000
1426Luster791561230000000
1428Askvoll342091182150000
1429Fjaler13205001270000
1430Gaular3491151110012300
1431Jølster25100251000000
1442Førde101846103481000000
1433Naustdal43927000000232
1438Bremanger444123152160000
1439Vågsøy984418566000000
1441Selje54301005420000
1443Eid594229365000000
1444Hornindal12000000012000
1445Gloppen688462000000226
1449Stryn6804500011012000
1502Molde153131531300000000
1503Kristiansund102174944822410000
1504Ålesund24539153320000920700
1511Vanylven44644600000000
1514Sande3461261100011000
1515Herøy5121224003970000
1516Ulstein8119587002261600
1517Hareid5843471191180000
1519Volda814212524831925000
1520Ørsta91505901200012238
1523Ørskog23017123000000
1524Norddal12211900030000
1525Stranda56104557000000
1526Stordal11300001130000
1528Sykkylven698002394590000
1529Skodje664344003200000
1531Sula61001171144690000
1532Giske41041252550012400
1534Haram8130248474280000
1535Vestnes51151801100023473
1539Rauma7993343431220000
1543Nesset752004343180000
1545Midtsund22400224000000
1546Sandøy11511500000000
1547Aukra35135100000000
1548Fræna11134556573000015
1551Eide34801347000000
1554Averøy48024111711001200
1556Frei478237000024100
1557Gjemnes33404003300000
1560Tingvoll440113003270000
1563Sunndal897672181170000
1566Surnadal48637900000017
1567Rindal22800002280000
1569Aure334210000011608
1571Halsa22019001110000
1572Tustna11900001190000
1573Smøla228112000011600
Lagt inn 27 februar 1997 av Statens forvaltningstjeneste, ODIN-redaksjonen
Til toppen