Forsiden

Historisk arkiv

Deltakerkommuner - etter alfabetet

Historisk arkiv

Publisert under: Regjeringen Stoltenberg II

Utgiver: Kommunal- og regionaldepartementet

Sorter deltakerlisten under etter alfabetet, pulje eller fylke.

Fylke Kommune Pulje
Oslo Alna bydel I
Finnmark Alta I
Nordland Andøy III
Aust-Agder Arendal II
Østfold Askim II
Hordaland Askøy II
Akershus Aurskog-Høland II
Hordaland Austrheim III
Troms Bardu IV
Hordaland Bergen III
Oslo Bjerke bydel I
Sør-Trøndelag Bjugn IV
Nordland Bodø II
Nordland Brønnøy I
Akershus Bærum IV
Hordaland Bømlo II
Finnmark Båtsfjord
Oppland Dovre II
Buskerud Drammen IV
Østfold Eidsberg III
Rogaland Eigersund III
Hedmark Elverum II
Vest-Agder Farsund I
Hordaland Fjell I
Sogn og Fjordane Flora II
Østfold Fredrikstad sykefravær
Møre og Romsdal Fræna IV
Sør-Trøndelag Frøya IV
Telemark Fyresdal II
Aust-Agder Gjerstad II
Rogaland Gjesdal III
Sogn og Fjordane Gloppen IV
Hedmark Grue I
Østfold Halden I
Nordland Hamarøy III
Finnmark Hammerfest I
Finnmark Hasvik II
Rogaland Haugesund III
Buskerud Hemsedal II
Møre og Romsdal Herøy I
Vestfold Hof II
Vestfold Horten I
Buskerud Hurum II
Vest-Agder Hægebostad III
Sogn og Fjordane Høyanger IV
Rogaland IV
Nord-Trøndelag Inderøy II
Nord-Trøndelag Innherred I
Oppland Jevnaker IV
Hordaland Jondal IV
Rogaland Karmøy III
Rogaland Klepp III
Buskerud Kongsberg IV
Møre og Romsdal Kristiansund sykefravær
Troms Kvæfjord II
Troms Kåfjord III
Nord-Trøndelag Leksvik III
Troms Lenvik II
Nord-Trøndelag Levanger
Buskerud Lier IV
Oppland Lillehammer sykefravær
Oppland Lunner III
Vest-Agder Lyngdal III
Sogn og Fjordane Lærdal III
Akershus Lørenskog I
Hedmark Løten III
Vest-Agder Mandal II + sykefravær
Hordaland Meland IV
Sør-Trøndelag Melhus II
Nordland Meløy III
Møre og Romsdal Midsund IV
Sør-Trøndelag Midtre Gauldal II
Buskerud Modum II
Møre og Romsdal Molde I
Østfold Moss I
Nordland Narvik II
Buskerud Nedre Eiker IV
Akershus Nesodden sykefravær
Møre og Romsdal Nesset IV
Telemark Nome III
Oppland Nord Aurdal sykefravær
Oslo Nordre Aker bydel II
Oppland Nordre Land IV
Oslo Nordstrand bydel III
Telemark Notodden sykefravær
Vestfold Nøtterøy sykefravær
Hordaland Odda II
Hedmark Os i Østerdalen II
Telemark Porsgrunn II
Hordaland Radøy II
Nordland Rana I
Vestfold Re II
Hedmark Rendalen I
Buskerud Ringerike sykefravær
Hedmark Ringsaker II
Sør-Trøndelag Rissa I
Akershus Rælingen III
Sør-Trøndelag Røros III
Nordland Saltdal II
Vestfold Sande II
Østfold Sarpsborg II
Oppland Sel III
Oppland Skjåk II
Sogn og Fjordane Sogndal I
Rogaland Sola I
Vest-Agder Songdalen I
Nordland Sortland II
Østfold Spydeberg III
Nord-Trøndelag Steinkjer I
Hordaland Stord III
Troms Storfjord III
Rogaland Strand III
Møre og Romsdal Surnadal II
Hordaland Sveio I
Nordland Sømna II
Troms Sørreisa IV
Akershus Sørum I
Finnmark Tana sykefravær
Møre og Romsdal Tingvoll I
Telemark Tinn IV
Troms Tromsø II
Sør-Trøndelag Trondheim II
Sør-Trøndelag Tydal III
Hordaland Tysnes II
Akershus Ullensaker II + sykefravær
Hordaland Vaksdal sykefravær
Nordland Vefsn II
Nordland Vega II
Vest-Agder Vennesla III
Oppland Vestre Toten II
Møre og Romsdal Volda II
Oppland Vågå III
Nordland Øksnes I
Møre og Romsdal Ørskog IV
Oppland Østre Toten II
Buskerud Øvre Eiker III
Oppland Øyer I
Hordaland Øygarden III
Hedmark Åmot IV
Akershus Ås I
Hedmark Åsnes I