Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Amund Drønen Ringdal

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–11.05.2016

Statssekretær (H)

for statsråd Aspaker, Elisabeth Vik

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–16.12.2015

Statssekretær (H)

for statsråd Aspaker, Elisabeth Vik

Fiskeri- og kystdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013

Til toppen