Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Arnvinn E. Gadgil

Tidligere roller:

Statssekretær (SV)

for statsråd Holmås, Heikki Eidsvoll

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.03.2012–16.10.2013

Politisk rådgiver (SV)

for statsråd Holmås, Heikki Eidsvoll

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.03.2012–13.04.2012

Politisk rådgiver (SV)

for statsråd Solheim, Erik

Miljøverndepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.10.2009–23.03.2012

Politisk rådgiver (SV)

for statsråd Solheim, Erik

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

27.06.2008–30.09.2009

Til toppen