Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Adolph Frederik Munthe

Tidligere roller:

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Christian Selmers ministerium

26.09.1881–19.03.1884

Statsråd i interimsregjeringen

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

16.09.1881–26.09.1881

Statsråd i interimsregjeringen

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm 1881

16.09.1881–26.09.1881

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Christian Selmers ministerium

11.10.1880–16.09.1881

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Frederik Stangs ministerium

15.09.1880–11.10.1880

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.08.1879–15.09.1880

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Frederik Stangs ministerium

09.10.1877–15.08.1879

Til toppen