Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Alfred Bjørlo

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (permisjon) (V)

for statsråd Skogsholm, Torild

Samferdselsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

13.04.2004–29.11.2004

Politisk rådgiver (V)

for statsråd Skogsholm, Torild

Samferdselsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

22.10.2001–13.04.2004

Politisk rådgiver (V)

for statsråd Sponheim, Lars

Nærings- og handelsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

01.01.1999–17.03.2000

Til toppen