Aase Marthe Johansen Horrigmo

Tidligere roller:

Statssekretær (permisjon) (H)

for statsråd Asheim, Henrik

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

20.09.2021–14.10.2021

Statssekretær (H)

for statsråd Asheim, Henrik

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

24.01.2020–20.09.2021

Statssekretær (H)

for statsråd Mæland, Monica

Kommunal- og moderniseringsdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–24.01.2020