Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Anne Marie Bekkelund

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Nordheim-Larsen, Kari

Utenriksdepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

30.10.1996–17.10.1997

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Nordheim-Larsen, Kari

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

13.10.1992–25.10.1996

Til toppen