Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Arne Skaug

Tidligere roller:

Handels- og skipsfartsminister - permisjon (A)

Handels- og skipsfartsdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

05.08.1961–19.08.1961

Handels- og skipsfartsminister og konstituert utenriksminister (A)

Utenriksdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

15.12.1960–27.02.1961

Handels- og skipsfartsminister og konstituert utenriksminister (A)

Utenriksdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

23.08.1957–15.10.1957

Handels- og skipsfartsminister (A)

Handels- og skipsfartsdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

22.01.1955–13.01.1962

Statssekretær (A)

for statsråd Lange, Halvard

Utenriksdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

07.05.1948–01.02.1949

Til toppen