Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Arvid Libak

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Brustad, Sylvia

Nærings- og handelsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.06.2008–12.09.2008

Statssekretær (A)

for statsråd Brustad, Sylvia

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

13.10.2006–20.06.2008

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Brustad, Sylvia

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2006–13.10.2006

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Brustad, Sylvia

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2005–01.01.2006

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Christie, Werner Hosewinckel

08.11.1993–22.12.1995

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Christie, Werner Hosewinckel

Sosialdepartementet (av 1916) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

04.09.1992–07.11.1993

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Veierød, Tove

Sosialdepartementet (av 1916) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–04.09.1994

Personlig sekretær (A)

for statsråd Veierød, Tove

Sosialdepartementet (av 1916) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

11.02.1992–30.06.1992

Til toppen