Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Arnfinn Sørensen

Tidligere roller:

Statssekretær (KrF)

for statsråd Bondevik, Kjell

Kirke- og undervisningsdepartementet - Per Bortens regjering

11.11.1969–17.03.1971

Personlig sekretær (KrF)

for statsråd Bondevik, Kjell

Kirke- og undervisningsdepartementet - Per Bortens regjering

01.08.1967–31.07.1968

Til toppen