Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Arne Synnes

Tidligere roller:

Statssekretær (KrF)

for statsråd Restad, Gudmund

Finans- og tolldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

17.10.1997–15.10.1999

Statssekretær (KrF)

for statsråd Haugstvedt, Asbjørn

Handels- og skipsfartsdepartementet - Kåre Willochs regjering

10.06.1983–09.05.1986

Til toppen