Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Arne Treholt

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Evensen, Jens Ingebret

Utenriksdepartementet - Odvar Nordlis regjering

10.03.1976–31.12.1978

Personlig sekretær (A)

for statsråd Evensen, Jens Ingebret

Utenriksdepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–10.03.1976

Personlig sekretær (A)

for statsråd Evensen, Jens Ingebret

Utenriksdepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

27.09.1974–15.01.1976

Personlig sekretær (A)

for statsråd Evensen, Jens Ingebret

Handels- og skipsfartsdepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

22.10.1973–27.09.1974

Til toppen