Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Asbjørn Eikeland

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Balstad, Jan

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

13.06.1988–16.10.1989

Statssekretær (A)

for statsråd Mosbakk, Kurt

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

01.01.1988–13.06.1988

Personlig sekretær (A)

for statsråd Mosbakk, Kurt

Handels- og skipsfartsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

20.05.1986–01.01.1988

Til toppen