Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Asbjørn Rasch jr.

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Schjøtt-Pedersen, Karl Eirik

Fiskeridepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

01.11.1996–17.10.1997

Statssekretær (A)

for statsråd Mørk-Eidem, Bjarne

Fiskeridepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

16.05.1986–16.10.1989

Til toppen