Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Anton Thorkildsen Omholt

Tidligere roller:

Finansminister - permisjon (V)

Finans- og tolldepartementet - Gunnar Knudsens andre regjering

12.12.1919–16.06.1920

Finansminister - permisjon (V)

Finans- og tolldepartementet - Gunnar Knudsens andre regjering

23.04.1915–16.07.1915

Finansminister (V)

Finans- og tolldepartementet - Gunnar Knudsens andre regjering

31.01.1913–16.06.1920

Til toppen