Audun Rødningsby

Tidligere roller:

Statssekretær (V)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

07.10.2021–14.10.2021

Statssekretær (permisjon) (V)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

09.09.2021–06.10.2021

Statssekretær (V)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

14.08.2021–08.09.2021

Statssekretær (permisjon) (V)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

31.05.2021–13.08.2021

Statssekretær (V)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–31.05.2021