Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Bård Hoksrud

Tidligere roller:

Landbruks- og matminister (Frp)

Landbruks- og matdepartementet - Erna Solbergs regjering

31.08.2018–22.01.2019

Statssekretær (Frp)

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–05.06.2015

Til toppen