Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Berit Haldorsen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Nilsen, Arne

Sosialdepartementet (av 1916) - Odvar Nordlis regjering

12.10.1979–01.04.1980

Statssekretær (A)

for statsråd Nilsen, Arne

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Odvar Nordlis regjering

23.01.1978–08.10.1979

Til toppen