Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Berit K. H. Bakkane

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Berget, Grete Anni

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–02.09.1992

Personlig sekretær (A)

for statsråd Berget, Grete Anni

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

13.12.1991–30.06.1992

Til toppen