Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Baard Madsen Haugland

Tidligere roller:

Statsråd i Stockholm (MODVNSTR)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Francis Hagerups første regjering

14.10.1895–07.05.1896

I embetet til sin død 07.05.1896.

Statsråd i Stockholm (MODVNSTR)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johan Sverdrups regjering

15.08.1888–13.07.1889

Finansminister- permisjon (MODVNSTR)

Finans- og tolldepartementet - Johan Sverdrups regjering

01.04.1888–01.06.1888

Finansminister (V)

Finans- og tolldepartementet - Johan Sverdrups regjering

26.06.1884–15.08.1888

Til toppen