Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Christian Jensen

Tidligere roller:

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Christian Selmers ministerium

15.09.1883–26.03.1884

Indreminister

Indredepartementet - Christian Selmers ministerium

15.09.1882–15.09.1883

Statsråd i interimsregjeringen

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

16.09.1881–26.09.1881

Statsråd i interimsregjeringen

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm 1881

16.09.1881–26.09.1881

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

15.09.1881–15.09.1882

Justisminister - også konstituert revisjonsminister til 22.12.1880

Justis- og politidepartementet - Christian Selmers ministerium

11.10.1880–15.09.1881

Revisjonsminister og konstituert justisminister

Justis- og politidepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.09.1880–11.10.1880

Revisjonsminister

Revisjonsdepartementet - Frederik Stangs ministerium

13.10.1879–11.10.1880

Til toppen