Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Christian Krohg

Tidligere roller:

Statsråd uten portefølje

04.03.1818–10.10.1818

Justisminister og konstituert politiminister

3. Departement (politisaker) - Det første Wedel-ministeriet

28.01.1818–04.03.1818

Justisminister

2. Departement (justissaker) - Det første Wedel-ministeriet

15.11.1817–04.03.1818

Kirke- og undervisningsminister og konstituert justisminister

2. Departement (justissaker) - Det første Wedel-ministeriet

18.10.1817–15.11.1817

Kirke- og undrvisningsminister og konstituert politiminister

3. Departement (politisaker) - Det første Wedel-ministeriet

15.05.1817–18.10.1817

Kirke- og undervisningsminister

1. Departement (kirke- og undervisningssaker) - Det første Wedel-ministeriet

15.09.1816–15.11.1817

Indreminister og konstituert finansminister

4. Departement (innenrikssaker) - Det første Wedel-ministeriet

15.08.1816–15.09.1816

Statsråd i Stockholm - permisjon

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.05.1816–15.08.1816

Statsråd i Stockholm - på plass i Stockholm 15.02.1815

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

27.11.1814–15.02.1816

Til toppen