Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Christian Wilhelm Engel Bredal Olssøn

Tidligere roller:

Forsvarsminister (H)

Forsvarsdepartementet - Christian Michelsens regjering

11.03.1905–25.05.1907

Forsvarsminister (H)

Forsvarsdepartementet - Francis Hagerups første regjering

14.10.1895–17.02.1898

Forsvarsminister (H)

Forsvarsdepartementet - Emil Stangs andre regjering

27.04.1895–14.10.1895

Statsråd i Stockholm (H)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Emil Stangs andre regjering

15.07.1894–27.04.1895

Forsvarsminister (H)

Forsvarsdepartementet - Emil Stangs andre regjering

02.05.1893–15.07.1894

Til toppen