Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Dagfin Juel

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsminister Gerhardsen, Einar

Statsministerens kontor - Einar Gerhardsens fjerde regjering

25.09.1963–12.10.1965

Statssekretær (A)

for statsminister Gerhardsen, Einar

Statsministerens kontor - Einar Gerhardsens tredje regjering

01.04.1956–28.08.1963

Til toppen