Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Eivind Bolle (A)

Tidligere roller:

Fiskeriminister

Fiskeridepartementet - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Fiskeriminister

Fiskeridepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–04.02.1981

Fiskeriminister

Fiskeridepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

16.10.1973–15.01.1976

Til toppen