Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Eirin Sund

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Gustavsen, Terje Moe

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Berntsen, Thorbjørn

Miljøverndepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

13.11.1996–17.10.1997

Til toppen