Eli Kristiansen

Tidligere roller:

Statssekretær (KrF)

for statsråd Heløe, Leif Arne

Sosialdepartementet (av 1916) - Kåre Willochs regjering

04.11.1985–31.03.1986

Personlig sekretær (KrF)

for statsråd Fjose, Bergfrid

Sosialdepartementet (av 1916) - Lars Korvalds regjering

13.11.1972–28.02.1973